Kategorie

Zegarek Garmin Fenix 3 Sapphire

Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Zapytaj o dostępność
szt.
2 399,00 zł

Fenix™ Sapphire to niezawodny, sportowy zegarek GPS stworzony z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach aktywnej turystyki. Nowa stalowa antena EXO™ zapewnia zegarkowi fenix™ 3 Sapphire możliwość korzystania z sygnałów GPS i GLONASS, a jego kolorowy wyświetlacz wyraźny podgląd informacji dotyczących treningów multidyscyplinarnych, biegów terenowych i nawigacji. Zegarek charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją, wysoką jakością wykonania oraz zapewnia przydatne funkcje dzięki wykorzystaniu aplikacji Connect IQ™.

Prawdziwie uniwersalny

Zegarek fenix™ 3 Sapphire został stworzony, by wspomagać sportowców i entuzjastów ruchu na powietrzu w tym co robią. Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triathlon, jak również podczas aktywności rekreacyjnych, typu piesze wędrówki, wspinaczka czy narciarstwo. Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki oraz monitoruje aktywności, umożliwiając ich udostępnianie oraz bezpieczny powrót do domu w sytuacjach awaryjnych. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki obsłudze nowych aplikacji Connect IQ zegarek fenix™ 3 Sapphire zapewni w niedalekiej przyszłości możliwość korzystania z licznych funkcji oraz umożliwi rejestrowanie danych konkretnych aktywności.

 Garmin fenix 3 różne zegarki

Świetny styl w najtrudniejszych warunkach

Fenix™ 3 Sapphire to specjalny model serii zegarków fenix™ 3: jest wyposażony w antenę EXO z ciemnoszarą powłoką PVD i mocny pasek ze stali nierdzewnej, a także wypukłe szkiełko szafirowe odporne na zarysowania. Zegarek ma niezwykle wytrzymałą obudowę z włókna szklanego oraz przyciski ze stali nierdzewnej zapewniające wysoką trwałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fenix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Garmin fenix 3 powiadomienia

Garmin fenix 3 tarcza zegaraGarmin fenix 3 wysokosciomierz

Dla wymagających biegaczy

Zegarek fenix™ 3 Sapphire został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin, a w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run (dołączony do pakietu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i poszczególne wartości rytmu serca. Ponadto w oparciu o dane na temat pułapu tlenowego zegarek fenix™ 3 Sapphire potrafi oszacować czas ukończenia biegu. Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności. Na podstawie danych z czujników zegarek przekazuje szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run model fenix 3™ Sapphire zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, a ich znajomość umożliwia poprawę wydajności z upływem czasu.

Informacje o wzniesieniach

Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fenix™ 3 Sapphire oferuje specjalny profil z takimi nowymi funkcjami, jak automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (szczegóły dotyczące efektywności oraz prędkość pionowa). Najbardziej wymagających biegaczy terenowych ucieszy wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka przy pomocy zewnętrznego źródła energii.

Wskakuj do wody

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy w otwartym akwenie, zegarek fenix™ 3 Sapphire rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i częstotliwość ruchów oraz wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a  funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje nawet funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

 

garmin fenix 3 kroki cele

Garmin fenix 3 kadencja

Garmin fenix 3 różney sportyRuszaj na rower

Zegarek fenix™ 3 Sapphire jest zgodny z czujnikami prędkości, rytmu i tętna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych podczas treningów na rowerze. Możliwe jest również parowanie zegarka z miernikami mocy ANT+™, w tym z urządzeniami z linii Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały. W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy zegarek fenix™ 3 Sapphire umożliwia określenie szacowanego pułapu tlenowego podczas jazdy na rowerze, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej.

Szusuj po stokach

Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fenix 3 Sapphire może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Orientuj się w terenie

Zegarek fenix™ 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fenix™ 3 Sapphire możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™.

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek fenix™ 3 Sapphire jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, by dostarczać jak najdokładniejszych informacji w każdym momencie. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek fenix 3 Sapphire z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Aplikacje Connect IQ™

Zegarek fenix 3 Sapphire korzysta z aplikacji Connect IQ, która pozwalają spersonalizować zegarek za pomocą widgetów, pól danych i oryginalnych tarcz zegarka, czyniąc go jeszcze wygodniejszym w obsłudze.

Bądź na bieżąco

Zegarek fenix™ 3 Sapphire zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji w lesie lub w wyścigu za pomocą funkcji LiveTrack. A gdy chcesz poznać swoją sytuację, możesz odczytać dane z opcjonalnych czujników Garmin ANT+™, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury Tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wielu innych rodzajów czujników.

Nie ma znaczenia, jaką formę aktywności wybierzesz.

Zegarek fēnix® 3 to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu. Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek fēnix 3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek fēnix® 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness z nawigacją satelitarną i konfigurowanymi przez użytkownika funkcjami inteligentnego zegarka.

Fenix 3 wyznacza granicę możliwości sportowych zegarków GPS.

Teraz Twoja kolej na podniesienie sobie poprzeczki.Trasa wije się w górę i w dół, a ty doświadczasz tego niezwykłego uczucia wolności i zamiast zmęczenia z każdym kolejnym kilometrem odczuwasz coraz większą siłę”.

Zegarek fenix 3 oferuje biegaczom terenowym kompleksowy zestaw funkcji

Od dokładnych pomiarów parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Oprócz technologii GPS zegarek fēnix 3 został wyposażony w funkcję odbioru sygnałów satelitarnych GLONASS, dzięki czemu zapewnia jeszcze dokładniejsze dane, a do rozbudowanego zestawu funkcji dodano kolejne, takie jak automatyczny przełącznik trybu wspinaczki/biegu. Tryb UltraTrack pozwala wydłużyć czas działania modułu GPS do 50 godzin, a uczestnicy ultramaratonów terenowych docenią możliwość podłączenia do zegarka fēnix 3 zewnętrznego źródła zasilania.

Nic nie uzewnętrznia prawdziwego charakteru człowieka lepiej niż zmagania z wyzwaniami natury.

Wszystkim poszukiwaczom przygód, odkrywcom i alpinistom zegarek fēnix 3 daje pewność bezpiecznego dotarcia do celu. Zegarek fēnix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności. Zegarek ēnix 3 pozwala bezpiecznie pokonać trasę, przekazuje na bieżąco ważne informacje i zawsze umożliwia bezpieczny powrót do punktu startowego.Wysiłek fizyczny daje mi to niesamowite uczucie spełnienia — przez cały dzień wyczekuję chwili, kiedy znów będę mógł założyć buty do biegania.Zegarek fēnix 3 oferuje pełny zakres opracowanych przez firmę Garmin zaawansowanych funkcji dla biegaczy — to jak trening z osobistym trenerem. Użycie podczas treningu czujnika tętna HRM-Run¹ pozwala uzyskać dostęp do następujących parametrów informujących o formie biegacza: rytm1, czas kontaktu z podłożem1 czy odchylenie pionowe1. Zegarek fēnix 3 przekazuje informacje na temat aktualnej formy, czasu potrzebnego na odpoczynek oraz potencjału użytkownika. Korzystaj z informacji nawet podczas przerw w treningach: zapisuj, analizuj lub udostępniaj informacje na temat swoich treningów za pomocą serwisu Garmin Connect w wersji mobilnej3 lub online.

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

Zegarek fēnix 3 został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców, którzy każdego dnia będą wystawiać go na działanie najtrudniejszych warunków. W rezultacie powstało urządzenie łączące najbardziej zaawansowane funkcje i technologię firmy Garmin z najdoskonalszą formą i wysokiej jakości wykończeniem.

Aplikacje dla żyjących aktywnie

Wyszukuj i twórz kursy. Analizuj i monitoruj swoje postępy na bieżąco. Kontynuuj aktywność w ramach zaawansowanych treningów i instrukcji krok po kroku. Połącz się ze znajomymi, rywalami lub zawodowcami, aby móc porównywać swoje wyniki i rywalizować z nimi. Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym w zegarku fēnix 3 jest zastosowana przez nas po raz pierwszy antena EXO. Jest to zaawansowany odbiornik satelitarny całkowicie zintegrowany z wykonaną ze stali nierdzewnej ramką ochronną, który jako silna antena pierścieniowa umożliwia odbiór zarówno sygnału GPS, jak i GLONASS. Duży, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości poprawia jakość wyświetlanego obrazu tarcz analogowych, umożliwiając nadanie zegarkowi klasycznego wyglądu. Klasyczna okrągła obudowa i ruchome elementy paska zapewniające wyższy komfort. Grubość wzmocnionej obudowy zegarka wynosi jedynie 15 mm, a jego tylna część została wykonana z niezwykle wytrzymałego włókna węglowego.

W celu zapewnienia najwyższej funkcjonalności stworzyliśmy zegarek fēnix 3 w wersji szafirowej. Wyposażony jest on w ciemną ramkę ze stali nierdzewnej, wypukłe szafirowe szkiełko odporne na zarysowania, mocny pasek wykonany ze stali nierdzewnej oraz wymienny gumowy pasek na nadgarstek w kolorze czarnym. Zegarek fēnix 3 jest przeznaczony dla sportowców i osób uprawiających różne formy aktywności na wolnym powietrzu i został zaprojektowany tak, aby z nawiązką spełnić ich oczekiwania. Dzięki szczegółowym danym z wielu uzupełniających się czujników, w jakie wyposażono zegarek fēnix 3, stanowi on wyjątkowe źródło danych dla najbardziej wymagających sportowców. Wbudowany akcelerometr przekazuje dane na temat aktywności w miejscach, gdzie sygnał GPS jest słaby lub niedostępny.

Dzięki opartej na sygnale GPS funkcji automatycznej kalibracji wysokościomierza, kompasu i godziny zegarek fēnix 3 zapewnia wysoką dokładność wskazań w każdych warunkach. Opcjonalne czujniki bezprzewodowe w połączeniu z technologią ANT+ pozwalają uzyskiwać dodatkowe dane, takie jak temperatura otoczenia, jak również monitorować dodatkowe parametry, takie jak tętno czy moc pedałowania. Fenix 3 to doskonały zegarek dla triatlonistów –jego zaawansowane funkcje zwiększają skuteczność treningu i szanse na zwycięstwo w wodzie, na rowerze czy podczas biegu. Dostępne funkcję obejmują m.in: dynamikę biegu1, kontrolę odpoczynku, pułap tlenowy, pomiar mocy podczas jazdy na rowerze, dane dotyczące pływania, jak również dziennik ćwiczeń ułatwiający trening na otwartej akwenie czy basenie. Koniec z lukami w kalendarzu treningowym — to urządzenie działa nawet w pomieszczeniach. „Triatlon to coś więcej niż sport. To coś, co określa, kim jestem i stanowi część mojego życia prywatnego i zawodowego. To chwile nieopisanej radości, jak i gorzkiej frustracji. Triatlon to moje życie”.

W zestawie:

 • fenix 3 — szafirowy zegarek z metalowym paskiem
 • Dodatkowy czarny, gumowy pasek i narzędzia
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Dokumentacja produktu
Uwaga!

Czujniki tętna i urządzenia HRM-run są sprzedawane osobno.
Przykłady zgodnych telefonów: iPhone 4S i nowsze, Android 4.3, Galaxy S3 i nowsze, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 i 5 i nowsze; telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth Smart. iPhone jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 51 x 51 x 16 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 30.4 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 218 x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
Kolorowy wyświetlacz  tak
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów  tak
Masa 85 g
Bateria Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
Czas działania baterii Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Obsługa GPS  tak
GLONASS  tak
Bardzo czuły odbiornik  tak
Wysokościomierz barometryczny  tak
Elektroniczny kompas  tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)  tak
Alert wibracyjny  tak
Sterowanie muzyką  tak
Znajdź mój telefon  tak
Sterowanie kamerą VIRB  tak
Funkcje zegarka Aktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy

Mapy i pamięć

Wbudowana pamięć 32 MB, dostępne 26 MB
Waypointy/ulubione/pozycje 1000
Trasy 50
Wykres śladu 10 000 punktów, 100 zapisanych tras

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)  tak
Szacowany pułap tlenowy  tak
Asystent odpoczynku  tak
Symulator wyścigu  tak
Dynamika biegu  tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)  tak
Osobiste rekordy  tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™  tak
Kilka profili rowerów  tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu  tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna  tak (opcjonalnie)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)  tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)  tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)  tak
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)  tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)  tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)  tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)  tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)  tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna  tak
Zliczanie spalonych kalorii  tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)  tak

Funkcje pływackie

Swim metrics (stroke type, stroke count and pool lengths)  tak
Rozpoznawanie stylu pływania  tak
Wykrywanie długości basenu  tak
Dystans na otwartym akwenie  tak
Treningi pływackie  tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków  tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)  tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)  tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)  tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)  tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • ANT+™: Tak
 • Bluetooth®: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak