Kategorie

Zegarek Garmin Fenix 3 silver performer

Producent: Garmin
Dostępność:
Jest
szt.
2 199,00 zł

Fenix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fenix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQpozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widgety i aktywności. Ponadto fenix 3 jest płaskim i lekkim zegarkiem GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu, który nie spowolni Cię ani podczas treningu, ani w trakcie codziennego korzystania.

Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fenix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek fenix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fenix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run model fenix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.

garmin fenix 3 powiadomienia smsgarmin fenix 3 kroki celeGarmin fenix 3 wysokościomierz

Profil pływania

Zegarek fenix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™ zegarek fenix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fenix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fenix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fenix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fenix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Zegarek fenix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.

Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek fenix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fenix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fenix 3 jest dostępny w 3 wersjach: szary z bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkiełkiem i czarnym paskiem; srebrny z czerwonym paskiem; szafirowy z paskiem z nierdzewnej stali i szafirowym szkiełkiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fenix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Connect IQ

Zegarek fenix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.

Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fenix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu iPhone® 4s lub Android2, co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.

W zestawie:

 • fenix 3 — srebrny zegarek z czarnym paskiem
 • Czujnik tętna HRM-Run
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Dokumentacja produktu

 Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 51,5 x 51,5 x 15,5 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 31 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 218 x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
Kolorowy wyświetlacz  tak
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów  tak
Masa 92 g, 70 g
Bateria Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
Czas działania baterii Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Obsługa GPS  tak
GLONASS  tak
Bardzo czuły odbiornik  tak
Wysokościomierz barometryczny  tak
Elektroniczny kompas  tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)  tak
Alert wibracyjny  tak
Sterowanie muzyką  tak
Znajdź mój telefon  tak
Sterowanie kamerą VIRB  tak
Funkcje zegarka Aktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy

Mapy i pamięć

Wbudowana pamięć 32 MB, dostępne 26 MB
Waypointy/ulubione/pozycje 1000
Trasy 50
Wykres śladu 10 000 punktów, 100 zapisanych tras

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)  tak
Szacowany pułap tlenowy  tak
Asystent odpoczynku  tak
Symulator wyścigu  tak
Dynamika biegu  tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)  tak
Osobiste rekordy  tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™  tak
Kilka profili rowerów  tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu  tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna  tak
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)  tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)  tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)  tak
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)  tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)  tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)  tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)  tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)  tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna  tak
Zliczanie spalonych kalorii  tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)  tak

Funkcje pływackie

Swim metrics (stroke type, stroke count and pool lengths)  tak
Rozpoznawanie stylu pływania  tak
Wykrywanie długości basenu  tak
Dystans na otwartym akwenie  tak
Treningi pływackie  tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków  tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)  tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)  tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)  tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)  tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • ANT+™: Tak
 • Bluetooth®: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak